Tüm denizcilerimizin yanındayız Pruvanız NETA olsun
Tekne parçaları, yedek parçalarınızı hassasiyet ile yapıyoruz.
Motoryat, Yelkenli halat gerdirme parçalarınızın kırıldığında yedek parça olarak yenisini yapabiliriz.
Yelkenli usturmaça gerdirme parçalarını imal edebiliriz. Katamaran plastik yüzeyleri, fiber olan yerleri, krom kaplama yapabiliriz. Kararmış orijinal olmayan yada oksitleşmiş parçalarınızı krom kaplama yapabiliriz. Özel hassas sulu kumlama ile pürüzlerini alıp polisaj ile parlatıp sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Sürat teknelerindeki parçaların bozulmuş kırılmış olan tüm metal ve plastik ürünle yenisini yapabiliriz.

Pervane kaplama; Kararmış orijinal olmayan yada oksitleşmiş parçalarınızı krom kaplama yapabiliriz. Krom kaplama yapılacak olan pervanenizi özel krom havuzumuzda kaplayıp size sorunsuz olarak teslim ediyoruz. Bronz yada Pirinç pervanelerin de kaplamalarını yapıyoruz.
Özel hassas sulu kumlama ile pürüzlerini alıp polisaj ile parlatıp sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Kumlama sayesinde malzemeniz daha dayanıklı hale gelir. Bot ve jetski parçalarının yeniden cnc tarafından yapılmasını sağlayabiliriz. Gezi teknelerinin pervanelerinin de sorunsuz sonuçlar alabilirisiniz.