2012 Yıl sürecinde Talaşlı imalat adı altında çalışmalarımız sürmektedir. El işçiliği ile başlayan ve sanayi kuruluşlarına verdiğimiz hızlı destek sayesinde gelişen dünyaya ayak uydura bilmek için cnc talaşlı imalat işlemlerine geçmiş bulunmaktayız. Halen el işçiliğimiz devam etmekte ve her zaman devam edecek.

Cnc makinaları ile yapmış olduğumuz işler dünya üzerinde bir çok üretim merkezlerine ulaşmış, ülkemize katkı sağlamış bir değer olarak görmekteyiz. Özellikle sanayi kuruluşları olan firmalara yedek parça ve bakım ekiplerine destek konusunda 7/24 destek sağlamaktayız. Bizim için önemli olan işin büyüklüğü küçüklüğü değil doğru çözümlerle doğru sonuçlara ulaşmaktır. Metal sektörü ağırlığı varmış gibi gözükse de imalat yaparken pirinç, alüminyum, paslanmaz çelik, bakır ve bakır karışımları ürünler; bronz ve bronz karışım ürünler yataklama ve piston sistemlerinde sizlere uzman kadromuzla yanınızdayız.

Plastik ham madde ile işlemler yapabiliriz. Polyamid p1000, pa66, derlin, kestamid, poliüretan malzeleride son derece kullanışlı hale getirip cnc işleme yapabiliyoruz. Tornalarımızda işlediğimiz çap parçalar ile ısıya dayanıklı kaygan yüzeyli yataklamalar yapabiliyoruz.